فرماندار شهرستان زنجان خبر داد
آماده باش کامل دستگاه‌ها تا 15 فروردین ماه

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان زنجان گفت: دستگاه‌ها و ادارات شهرستان زنجان تا 15 فروردین ماه سال جاری آماده باش کامل هستند.

خبرگزاری فارس: آماده باش کامل دستگاه‌ها تا 15 فروردین ماه

عباس راشاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: قبل از آغاز سفرهای نوروزی آماده باش دستگاه‌هایی اجرایی در استان زنجان و به تبع آن در شهرستان زنجان آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه آماده باش دستگاه‌های اجرایی شهرستان زنجان از روز 25 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است، افزود: به منظور خدمت رسانی بهتر و همچنین با توجه به بارش شدید برف در روزهای پایانی سال گذشته اسکان مسافران امسال چند روز قبل از سال‌های گذشته آغاز شده است.

فرماندار شهرستان زنجان در ادامه با اشاره به تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در شهرستان زنجان به صورت ویژه اضافه کرد: با تشکیل این ستاد همه دستگاه‌های اجرایی در شهرستان به صورت آماده باش بوده و به مسافران نوروزی خدمت رسانی می‌کنند.

وی اذعان داشت: با هماهنگی که در دستگاه‌های اجرای استان زنجان و به تبع آن در شهرستان زنجان وجود داشت، روز 27 اسفند ماه که بارش برف شدید استان زنجان را فرا گرفت، بیش از 10 هزار نفر در شهرستان زنجان اسکان یافتند.

راشاد در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی و هماهنگی صورت گرفته در بین دستگاه‌های اجرایی شهرستان زنجان افزود: در حال حاضر آمادگی کامل در مسئولان اجرایی برای ارائه خدمت و همچنین مقابله با حوادث طبیعی وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به آمادگی دستگاه‌های اجرایی در زمینه اسکان مسافران در راه مانده ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته محل‌های اقامتی به منظور اسکان مسافران در راه مانده تجهیز شده است.

فرماندار شهرستان زنجان همچنین با اشاره به آمادگی شورای مدیریت بحران افزود: این شورا نیز به منظور خدمت رسانی بهتر به مسافران تشکیل شده و در زمان وقوع بحران اقدامات مختلفی را انجام می‌دهد.

انتهای پیام/خ۲۰