اوج‏گیری دور دوم سفرهای نوروزی
ترافیک در محور فیروزکوه نیمه‌سنگین است

خبرگزاری فارس: ترافیک در محور فیروزکوه با توجه به آغاز دور دوم سفرهای نوروزی هم‏اکنون نیمه‌سنگین است.

خبرگزاری فارس: ترافیک در محور فیروزکوه نیمه‌سنگین است

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران ترافیک در محور فیروزکوه از سمت تهران یعنی محور دماوند ـ فیروزکوه در حال حاضر نیمه‏سنگین بوده و از سمت مازندران یعنی محور گدوک ـ فیروزکوه نیز گرچه با اندکی روانی، این چنین است.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه‌های هوشمند ترافیک شمار در محور مواصلاتی کشور، مجموع کل تردد ثبت شده 9 میلیون و 886 هزار و 222 وسیله بوده است که نسبت به مدت مشابه روز گذشته تغییر قابل ملاحظه‌ای را نشان نمی‌دهد.

همچنین استان‌های مازندران با یک میلیون و 244 هزار و 982 تردد و تهران با یک میلیون و 81 هزار و 520 تردد به ترتیب بیشترین تردد را در میان استان‌ها شاهد بوده‌اند که هر دو این استان‏ها به نحوی با فیروزکوه و دماوند و محورهای زیرپوشش شرق استان تهران مرتبط هستند.

به گزارش فارس هموطنان می‌توانند برای آگاهی بیشتر با مراجعه به وب‌ سایت مرکز کنترل راه‏ها به نشانی www.iran141.ir و همچنین تماس با شماره تلفن‌های 141 و 88925252 از آخرین وضعیت راه‌های کشور مطلع شوند.

ضمناً شماره پیامک 1000141 برای معرفی مسیر مناسب بین شهرهای مبدأ و مقصد (با وارد کردن کد تلفن مبدأ فاصله و کد تلفن مقصد) آماده پاسخگویی است.

علاوه بر این هموطنان می‌توانند ضمن مراجعه به وب‌سایت بالا نرم‌افزار اطلاعات ترافیک راه‌های کشور (اترک) را به صورت رایگان بر روی تلفن همراه خود نصب کرده و در هر لحظه از شبانه‌روز در هر نقطه ایران با استفاده از برنامه مذکور از طریق ارسال پیامک، اطلاعات لحظه‌ای مربوط به ترافیک محور مورد نظر خود را اخذ کنند.

انتهای پیام/ک20