مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد
فرهنگ‌سازی در آموزش و پرورش برای تحقق شعار سال

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان به فرهنگ‌سازی مناسب بین فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای آنها به منظور تحقق شعار "تولید ملی و حمایت از سرمایه و کار ایرانی" تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: فرهنگ‌سازی در آموزش و پرورش برای تحقق شعار سال

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، امیر نظری در جمع کارکنان این اداره کل با اشاره به سخنان و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری در ابتدای سال جدید اظهار داشت: آموزش و پرورش در راستای تحقق شعار "تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه‌های ایرانی" آمادگی لازم برای برنامه‌ریزی و اجرای مطلوب آن را دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان به فرهنگ‌سازی مناسب در بین دانش‌آموزان و اولیای آنها تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش زمینه و بستر فکری لازم را برای استفاده از تولیدات ملی و حمایت همه‌جانبه از کار و سرمایه ایرانی را فراهم می‌آورد، تا به نقش خود در تحقق این شعار ارزشمند عمل کند.

وی در ادامه همه کارکنان، فرهنگیان و دانش‌آموزان استان را به استفاده از کالاها و تولیدات ایرانی توصیه کرده و از آنها خواست از خرید و استفاده از کالاهای خارجی در ادارات آموزش و پرورش تمامی نواحی و مناطق استان پرهیز کنند.

انتهای پیام/آ30