فرماندار رودبار:
تولید ملی کشور را به توسعه پایدار می‌رساند

خبرگزاری فارس: فرماندار رودبار گفت: افزایش تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نیاز جامعه را برطرف می‌کند و کشور را به توسعه پایدار می‌رساند.

خبرگزاری فارس: تولید ملی کشور را به توسعه پایدار می‌رساند

ایرج موذن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی اظهار داشت: حضرت آقا با این نامگذاری مسیر کشورمان را مشخص کرده‌اند.

وی، با بیان اینکه باید در مسیر تولید داخلی قرار گیریم، ابراز داشت: این نامگذاری برخاسته از مجموعه بررسی‌ها و نگاه‌های همه جانبه بوده و سال‌های گذشته نیز نامگذاری‌ها به تناسب انجام شده بودند.

فرماندار رودبار با اشاره به اینکه جامعه نیازمند توسعه پایدار است، تصریح کرد: برای رسیدن به این توسعه پایدار باید به تولید ملی توجه شود.

وی، کشور را دارای توانمندی‌ نیروها و امکانات دانست و اذعان داشت: می‌توانیم در کشور خود بهترین چیزها را تولید و نیاز جامعه را برطرف کنیم.

موذن با تصریح بر اینکه تولید داخلی باید با کیفیت خوب همراه باشد، افزود: تولید باید به گونه‌ای باشد که با جنس‌های وارداتی رقابت کند و حتی بهتر از آنها باشد.

وی، توجه بیشتر تولید کنندگان به تولید بهتر را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: خرید داخلی موجب دلگرمی است بنابراین تولید کنندگان نیز باید با در نظر گرفتن نیاز جامعه کالای با کیفیت تولید و مردم نیز از این کالای داخلی مصرف کنند.

این مسئول، با اشاره به اینکه شعار امسال سرلوحه کار فرمانداری رودبار است، یادآور شد: امسال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی در سیستم اجرایی رودبار به‌کار گرفته می‌شود.

وی، با بیان اینکه به‌کارگیری از این شعار موجب ایجاد اشتغال و برطرف شدن نیازهای جامعه می‌شود، ابراز داشت: تمام برنامه‌ها باید بر همین اساس پیش رود تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

انتهای پیام/خ۲۰