مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان خبر داد
حضور 300 هزار نفر در بقاع متبرکه زنجان

خبرگزاری فارس: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: از روز 28 اسفند تا کنون 300 هزار نفر در امامزاده‌ها و تکایای استان زنجان حضور پیدا کرده‌اند.

خبرگزاری فارس: حضور 300 هزار نفر در بقاع متبرکه زنجان

حجت‌الاسلام علی باقری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته اجرای برنامه آرامش بهاری با استقبال خوبی از سوی مردم استان زنجان مواجه شده است.

وی خاطر نشان کرد: با آمار گرفته شده فقط در حسینیه و امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان قریب به یک چهارم جمعیت شهر زنجان حضور پیدا کرده‌اند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه مراسم تحویل سال نو با تلاش اداره کل اوقاف استان زنجان در جوار هشت امامزاده استان زنجان برگزار شد، اضافه کرد: با آمار ارائه شده از شهرستان‌های استان زنجان در چند امامزاده نیز مراسم تحویل سال نو با همکاری خود مردم برگزار شده است.

وی اظهار کرد: فقط در روز تحویل سال نو قریب به 250 هزار نفر در جوار امامزادگان و تکایای استان زنجان حضور پیدا کردند.

حجت‌الاسلام باقری همچنین با اشاره به برگزاری برنامه آرامش بهاری در جوار امامزاده‌های استان افزود: اجرای این برنامه از روز 28 اسفند آغاز شده است.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های اداره کل اوقاف استان زنجان در زمینه برگزاری برنامه آرامش بهاری در جوار 35 امامزاده استان زنجان افزود: خوشبختانه این برنامه با استقبال خوبی از سوی مردم استان زنجان و مسافران ورودی به استان مواجه شده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به اینکه از 28 اسفند سال گذشته تا کنون 300 هزار نفر در جوار امامزادگان، بقاع متبرکه و تکایای استان زنجان حضور پیدا کرده‌اند، اضافه کرد: اجرای این برنامه تا روز 14 فروردین در مکان‌های مذکور ادامه دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کارکنان اداره کل اوقاف استان زنجان و همچنین متصدیان امور مساجد و امامزاده‌ها در زمان تحویل سال نو در بقاع  و مساجد استان حضور داشته و در حال خدمت رسانی به زائران بودند، اضافه کرد: در حال حاضر نیز مسئولان اجرایی در امامزاده‌های استان مشغول خدمت رسانی به زائران بقاع و امامزاده‌های استان زنجان هستند.

انتهای پیام/خ۲۰