نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:
جلوگیری از واردات بی‌رویه از اهداف شعار سال است

خبرگزاری فارس: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: جلوگیری از واردات بی‌رویه کالاهای بی‌کیفیت خارجی از اهداف شعار سال است.

خبرگزاری فارس: جلوگیری از واردات بی‌رویه از اهداف  شعار سال است

سعدالله نصیری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: طبق سال‌های گذشته مقام معظم رهبری بهترین عنوان را برای سال جاری انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه نامگذاری‌های مختلف با هم ارتباط ویژه‌ای داشته و زنجیروار به هم پیوسته هستند، تصریح کرد: در سال جهاد اقتصادی به امر تولید توجه ویژه‌ای شد که در سال جاری نیز با توجه به تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی موجب ادامه روند مطلوب جهاد اقتصادی می‌شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توجه به تولید اولویت نخست سال جاری محسوب می‌شود، افزود: تولید به عنوان یکی از فصل‌های جهاد اقتصادی است، که در سال جاری مورد توجه قرار گرفته و توسعه کشور را به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه توسعه کشور در سایه توجه به کار و حمایت از سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: تولید به معنای واقعی موجب ایجاد کار در کشور می‌شود.

نصیری بر لزوم توجه به سرمایه ‌گذاری‌های خصوصی و دولتی تاکید کرد و افزود: سرمایه‌ گذاری‌های مطلوب در کنار تولید می‌تواند شاخص‌های اقتصادی مورد نظر را در سایه تلاش و همکاری تحقق بخشد.

وی توجه به صادرات و واردات را از اصول اساسی این شعار عنوان کرد و افزود: حمایت از سرمایه ایرانی، تغییر فرهنگ مصرف و پرهیز از اسراف موجب توجه جدی به تولید داخلی می‌شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی جلوگیری از واردات بی‌رویه کالاهای بی‌کیفیت خارجی را از اهداف این شعار عنوان کرد و گفت: حمایت از تولید‌کنندگان موجب افزایش کیفیت محصولات داخلی می‌شود.

وی با بیان اینکه کیفیت کالاهای داخلی باید به گونه‌ای افزایش یابد که قابل رقابت در جهان باشد، خاطرنشان کرد: تولید محصول با کیفیت موجب استفاده بهینه از کالاهای ملی می‌شود.

نصیری یادآور شد: نامگذاری‌های مختلف طی سال‌های اخیر باید به عنوان کتابچه‌ای در اختیار همه افراد قرار گرفته و مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/خ۲۰