امام جمعه کوثر:
وحدت حول ولایت فقیه نجات‌بخش است

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهرستان کوثر گفت: وحدت حول محور ولایت فقیه در ایران اسلامی نجات‌آفرین و عزت‌بخش است.

خبرگزاری فارس: وحدت حول ولایت فقیه نجات‌بخش است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام لطف‌الله عبداللهی عصر امروز در آخرین جلسه ستاد نماز جمعه کوثر اظهار داشت: یکی از سنگرهایی که مردم می‌توانند نمودی از وحدت و انسجام امت اسلامی را مشاهده کنند، سنگر نماز جمعه است که با گذشت 33 سال از پیروزی انقلاب این سنگر مستحکم و با بنیان قوی ماندگار شده است.

وی تصریح کرد: دشمنان و قسم‌خوردگان این ملت در سال‌های متفاوت تلاش کردند تا این سنگر را به یک فضای ناامنی و غیر قابل آرامش برای حضور مردم تبدیل کنند تا سنگرهای نماز جمعه خالی بماند در حالی که ما با تقدیم صدها شهید در این سنگر عظیم به شکوفایی و بالندگی واقعی دست یافتیم.

عبداللهی محور اساسی هجمه‌های دشمنان را ایجاد تفرقه و دودستگی بین فرق اسلامی توصیف کرد و افزود: بصیرت و هوشیاری پادزهر این سم مهلک است.

این مسئول در ادامه سخنان خود با یادآوری این‌که سنگر نماز جمعه صلابت و سر زندگی خاصی پیدا کرده است، خاطر نشان کرد: حضور افراد متدین و انقلابی در ستادهای نماز جمعه منشأ خیر و برکت و حرکت‌های رو به جلو بوده است.

وی از حضور با صلابت مردم خداجوی شهرستان کوثر در سنگر نماز جمعه قدردانی کرد و ادامه داد: همه وظیفه داریم از این تریبون اصلی در جهت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، روشنگری‌ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در حرکت‌های تاریخی استفاده کنیم.

به گزارش فارس، امام جمعه کوثر اضافه کرد: هر چه قدر حضور در میعادگاه‌های نماز جمعه بیشتر باشد به همان میزان هراس و بیمناکی دشمن بیشتر می‌شود.

فرماندار کوثر نیز در این جلسه یادآور شد: با فراهم آوردن امکانات لازم نیاز است حضور بیشتر مردم را در آیین نماز جمعه شاهد باشیم.

سعدالله رئیس‌ساداتی با بیان این‌که ائمه جمعه بازوان ولایت در کشور هستند، گفت: قدر شناختن این ظرفیت عظیم نیاز به آگاهی و بصیرتی دارد که ملت ما از آن برخوردار هستند.

وی نقش مؤثر اعضای ستاد نماز جمعه در فراهم کردن بستر حضور همه اقشار در صفوف نماز جمعه را مهم برشمرد و افزود: نماز جمعه از نعمت‌های بزرگ نظام اسلامی برای مردم است که بستر حضور مؤمنان را در یک مکان فراهم می‌آورد.

انتهای پیام/ی20