تردد در محورهای مواصلاتی امکان‌پذیر نیست

خبرگزاری فارس: بارش برف در محورهای مواصلاتی سردشت - مهاباد، تکاب – شاهین‌دژ و تکاب - ایرانخواه بدون زنجیرچرخ امکان‌پذیر نیست.

خبرگزاری فارس: تردد در محورهای مواصلاتی امکان‌پذیر نیست

 به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه براساس اعلام اداره کل راه و ترابری آذربایجان غربی بارش برف که از بامداد امروز در این مناطق آغاز شده و همچنان ادامه دارد سبب لغزندگی معابر و گذرگاه‌ها شده و تردد خودروها و رفت و آمد مردم را با مشکلاتی مواجه کرد.

ارتفاع برف در سردشت 20 سانتی متر و در تکاب 154 سانتی‌متر گزارش شده است.

ارتفاع بارش برف در بوکان نیز 14 سانتی متر اعلام شده و با وجود بارش برف و سرما تمام محورهای اصلی و ارتباطی از بوکان به سایر شهرها باز است.

رئیس پلیس راه سردشت گفت: محورهای مواصلاتی سردشت - مهاباد و سردشت - پیرانشهر تا اطلاع ثانوی مسدود است.

محمد یکانی افزود: احتمال سقوط بهمن در محور سردشت - پیرانشهر وجود دارد.

وی اظهار داشت: از تردد تمام خودروها و وسایط نقلیه در این محور تا اطلاع ثانوی خودداری می‌شود.

به گزارش سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، طی 24 ساعت گذشته شهرستان‌های بوکان، سردشت و پیرانشهر بیشترین بارندگی را داشته به طوری که ارتفاع برف در این شهرستان‌ها به ترتیب به 33، 29 و 34 سانتی‌متر رسیده است.

بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی در 48 ساعت آینده هوای مناطق مختلف استان کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و کاهش شدید دما خواهد بود.

بر اساس اعلام اداره کل راه و ترابری آذربایجان غربی، با وجود بارش برف و یخبندان تمام راه‌های اصلی استان باز است ولی تردد در گردنه‌ها و مناطق برف‌گیر به کندی صورت می‌گیرد.

بارش برف در شهرهای جنوب آذربایجان غربی بین 15 تا 30 سانتی‌متر و در ارتفاعات منطقه نیز افزون بر نیم متر گزارش شده است.

انتهای پیام/ی20