معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین خبر داد
اخذ 1275 مجوز استخدامی برای دستگاه‌های اجرایی قزوین

خبرگزاری فارس: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین از اخذ یک هزار و 275 مجوز استخدامی و جذب آنها در دستگاه‌های اجرایی استان قزوین در سال جاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: اخذ 1275 مجوز استخدامی برای دستگاه‌های اجرایی قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین، عباسعلی درافشانی در همایش فرمانداران و بخشداران استان قزوین اظهار کرد: این نیروها در سال جاری از طریق برگزاری آزمون جذب دستگاه‌های اجرایی استان شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین در سال جاری یک هزار و 80 نیروی شرکتی دستگاه‌های اجرایی استان قزوین به قراردادی تبدیل وضعیت شده‌اند.

درافشانی با بیان اینکه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی استان در راستای دستورالعمل معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور صورت گرفته است، عنوان کرد: در سال جاری هیچ دستگاهی حق عقد قرار داد با شرکت‌های پیمانکاری برای جذب نیرو ندارد.

وی همچنین به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی استان به پیمانی اشاره و تصریح کرد: مجوز تبدیل وضعیت 500 نیروی قراردادی استان قزوین اخذ شده که آزمون آن در اسفند ماه برگزار و در فروردین ماه این تعداد نیروی قراردادی به پیمانی تبدیل وضعیت می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین ادامه داد: همچنین سایر نیروهای قراردادی دستگاه‌های اجرایی نیز در سال جاری به پیمانی تبدیل وضعیت می‌شوند.

وی در ادامه از اخذ مجوزهای لازم برای تقویت و ارتقای چارت‌های تشکیلاتی دستگاه‌های اجرایی استان قزوین خبر داد و یادآور شد: در شهرستان‌های جدیدالتأسیس استان قزوین نیز که از شهر به شهرستان تبدیل می‌شوند، 180 پست سازمانی در نظر گرفته شده و مجوزهای لازم برای استخدام آنها از طریق آزمون اخذ شده است.

درافشانی در پایان به اخذ 621 مجوز استخدامی برای بیمارستان‌های استان اشاره کرد و افزود: تمامی این نیروها در سال جدید از طریق برگزاری آزمون استخدامی جذب می‌شوند.

انتهای پیام/س30