مدیرکل راه و ترابری استان قزوین خبر داد
تداوم کولاک و یخبندان در محورهای مواصلاتی قزوین

خبرگزاری فارس: مدیرکل راه و ترابری استان قزوین با اشاره به تداوم کولاک و یخبندان در محورهای مواصلاتی قزوین تا ظهر فردا گفت: مسافران از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

خبرگزاری فارس: تداوم کولاک و یخبندان در محورهای مواصلاتی قزوین

محمدامین نصراللهی‌زاده دقایقی قبل در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: به علت وجود کولاک شدیدی که هم‌اکنون در محورهای مواصلاتی قزوین حاکم است، عبور و مرور در جاده‌ها به خصوص مسیرهای منتهی به رشت و زنجان بدون زنجیر چرخ امکان‌پذیر نیست.

وی افزود: طبق گزارش واصله از اداره هواشناسی این موج تا فردا ظهر در استان قزوین حاکم است و محدودیت‌های عبور و مرور نیز تا فردا ادامه دارد.

مدیرکل راه و ترابری استان قزوین با اعلام آمادگی 100 درصدی نیروهای راه و ترابری استان عنوان کرد:‌ راه و ترابری استان قزوین با 24 اکیپ متشکل از 177 دستگاه ماشین‌آلات و 283 نیروی انسانی تمام محورهای مواصلاتی استان را زیر نظر داشته و آماده خدمت‌رسانی به هموطنان هستند.

نصراللهی‌زاده تأکید کرد: تاکنون تلفات جانی در جاده‌های مواصلاتی قزوین رخ نداده است ولی با توجه به کولاک شدید و یخبندان مسافرانی که عجله ندارند شب را توقف و از رانندگی در این شرایط خودداری کنند.

انتهای پیام/ک20