امداد ایران خودرو نوروز مددرسانی می‌کند
استقرار 17 خودروی امدادی ایران خودرو در جاده‌های اردبیل

خبرگزاری فارس: در آستانه سال نو و آغاز سفرهای نوروزی 17 خودروی امداد ایران خودرو با استقرار در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان به مسافران نوروزی مدد می‌رسانند.

خبرگزاری فارس: استقرار 17 خودروی امدادی ایران خودرو در جاده‌های اردبیل

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل مدیر اداره خدمات پس از فروش ایران خودرو در اردبیل عصر امروز در مراسم آغازین طرح امداد خودروی ایران در اردبیل اظهار داشت:‌ این خودروها شامل خودروسوار، خودروبر و خودروی امداد است که با حضور در جاده‌های مختلف استان به خودروهای حادثه‌دیده و در راه مانده امداد می‌رسانند.

منیژه زرعی تصریح کرد: ما با شماره تلفن 9644 به صورت آماده‌باش در خدمت مسافران و گردشگران هستیم تا در محدوده استان اردبیل به یاری صاحبان خودروها و وسایط نقلیه بشتابیم.

وی خاطر نشان کرد: این خودروها به صورت شبانه‌روزی از امروز تا 15 فروردین در جاده‌ها و کانکس‌های سیار می‌باشند و با تماس‌هایی که برقرار می‌شود به محل عزیمت می‌کنیم.

به گزارش فارس در این مراسم مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل نیز در سخنانی از فعال بودن 620 دستگاه اتوبوس، 200 دستگاه مینی‌بوس و 540 دستگاه سواری پلاک عمومی برای خدمت‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد.

عبدالحسین علی‌اکبری اضافه کرد: با نوسازی ناوگان حمل و نقل برون‌شهری استان اردبیل در این ایام تلاش می‌کنیم تا با همراهی دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان شایسته‌ترین تدبیر و بهترین خاطره سفر را برای مسافران و گردشگران به یادگار بگذاریم.

وی در ادامه بیان کرد: ما از 25 اسفند ماه تا 15 فروردین در طرح نوروزی با سایر عوامل مشارکت می‌کنیم و سعی داریم با بسترسازی مناسب شبکه جاده‌ای سفر ایمن و کم خطری را برای مردم رقم بزنیم.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان اردبیل گفت: قرار بود 35 دوربین نظارتی تا پایان سال در جاده‌های استان نصب شود که به دلیل مهیا نبودن برخی از زیرساخت‌های مخابراتی تنها به نصب 25 دستگاه دوربین نظارتی اقدام کردیم.

وی از آمادگی تمام مراکز مکانیزه فنی خودرو در ایام تعطیلات نوروزی و ارایه خدمات به صورت کشیک خبر داد و افزود: بخشی از امکانات خود را در محور جدید اردبیل ـ سرچم به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم نیازها را پاسخ گفته باشیم.

انتهای پیام/ک10