بعد از اصفهان و بالاتر از مرکزی
دانشگاه قم نایب قهرمان هندبال دختران دانشجو شد

خبرگزاری فارس: تیم هندبال دختران دانشگاه قم با کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود در رقابت‌های هندبال دانشجویان دختر دانشگاه‌های کشور پایان داد.

خبرگزاری فارس: دانشگاه قم نایب قهرمان هندبال دختران دانشجو شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، موفقیت‌های ورزشکاران دانشجوی دانشگاه قم در هر دو بخش پسران و دختران در سال جاری بسیار خوب و چشمگیر بوده است و در روزهای پایانی سال نیز خبرهای خوبی از ورزش دانشگاه قم منتشر می‌شود.

دانشجویان دانشگاه قم در هر دو بخش همگانی و قهرمانی فعالیت گسترده‌ای در ورزش دارند و در یکی از مهم‌ترین موفقیت‌هایی که اخیرا توسط دختران دانشجوی دانشگاه قم به دست‌ آمد، تیم دختران قم نایب قهرمان کشور در رشته هندبال شد.

دانشگاه قم یکی از تیم‌های حاضر در مسابقات هندبال دختران دانشجوی منطقه سه کشور بود که برای برگزاری رقابت با حریفان و کسب عنوان از این منطقه میزبان حریفان بود تا برای قهرمانی با رقبا پیکار کند.

بازیکنان مستعد و بسیار توانمندی در تیم هندبال دختران دانشگاه قم عضویت دارند که با وجود شایستگی برای کسب عنوان نخست و مقام قهرمانی، در نهایت با قبول باخت در دیدار نهایی به مقام نایب قهرمانی بسنده کردند.

برگزاری مسابقات هندبال دانشجویان دختر دانشگاه‌های منطقه سه کشور به میزبانی دانشگاه قم صورت گرفت و در این رقابت‌ها که در سالن شهید بروجردی دانشگاه قم برگزار شد، تیم‌های شرکت کننده بازی‌های بسیار جذابی را به نمایش گذاشتند و در نهایت عنوان نایب قهرمانی تیم هندبال دختران دانشگاه قم شکل گرفت.

بعد از برگزاری مراحل مختلف، در نهایت تیم‌های هندبال دختران دانشگاه‌های اصفهان و قم به دیدار نهایی رسیدند تا برای کسب عنوان نخست و مشخص شدن تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان این دوره از رقابت‌ها به مصاف یکدیگر بروند.

در پایان این دوره از مسابقات بازیکنان تیم هندبال دختران دانشگاه قم بعد از اصفهان در جایگاه دوم ایستادند و با کسب مقام نایب قهرمانی به کار خود پایان دادند، ضمن اینکه تیم هندبال دختران دانشگاه استان مرکزی در جایگاه سوم ایستاد.

انتهای پیام/و۲۰