مسابقات اوپن پینگ‌پنگ-عراق
تیم نوجوانان و جوانان به نیمه‌نهایی رسیدند

خبرگزاری فارس: تیم‌های نوجوانان و جوانان پسر ایران به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات پینگ‌پنگ آزاد عراق در شهر سلیمانیه راه یافتند.

خبرگزاری فارس: تیم نوجوانان و جوانان به نیمه‌نهایی رسیدند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» و به نقل از سایت فدراسیون پینگ‌پنگ، در مرحله گروهی مسابقات جوانان پسر رقابت‌های بین‌المللی اوپن عراق در شهر سلیمانیه تیم ایران (الف) در گروه یک موفق شد با 3 پیروزی مقابل سوئد (ب)، عراق (الف) و عراق (ج) با کسب 6 امتیاز به عنوان تیم اول گروه به مرحله نیمه‌نهایی راه یابد.

در گروه 2 نیز تیم ایران (ب) ابتدا 3 بر یک مقابل سوئد (الف) شکست خورد، اما در دو دیدار دیگر با نتایج مشابه 3 بر صفر تیم های عراق (ب) و لبنان را از پیش رو برداشت تا با کسب 5 امتیاز و قرار گرفتن در رده دوم بعد از سوئد به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

در رقابت های نوجوانان پسر و در گروه الف ایران (ب) با دو پیروزی 3 بر صفر مقابل لبنان و عراق (الف) و شکست 3 بر صفر مقابل سوئد به عنوان تیم دوم گروه خود بعد از سوئد به مرحله نیمه نهایی راه یافت. در گروه 2 این مسابقات نیز تیم ایران (الف) با سه برد مقابل عراق ج (3 بر صفر )، مصر (3 بر 1) و عراق ب (3 بر 1) با دریافت 6 امتیاز به نیمه نهایی رفت.

در مرحله نیمه نهایی این پیکارها امروز ایران الف و ب به مصاف هم می‌روند و در دیگر مسابقه سوئد با مصر پیکار می‌کند.

با انجام دیدارهای نخستین روز در سلیمانیه تیم‌های جوانان و نوجوانان پسر ایران امروز پنجشنبه در دیدار نهایی باید به مصاف حریفان خود بروند.

انتهای پیام/