مدیرکل حمل و نقل خراسان شمالی خبر داد
ساماندهی 45 هزار ظرفیت نوروزی حمل و نقل در خراسان شمالی

خبرگزاری فارس: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان شمالی از ساماندهی 45 هزار صندلی سیستم حمل و نقل عمومی برای ایام نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: ساماندهی 45 هزار ظرفیت نوروزی حمل و نقل در خراسان شمالی

سعید سبحانی ظهر امروز در حاشیه برگزاری مانور ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: این تعداد صندلی در قالب دو هزار و 500 دستگاه وسیله نقلیه عمومی شامل اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه ساماندهی شده است.

وی بیشترین جا به جایی مسافر در ایام نوروز را به مشهد و تهران عنوان کرد و گفت: امسال برای تسهیل در استفاده شهروندان از سیستم حمل و نقل فروش اینترنتی از 23 بهمن به اجرا در آمده که همچنان ادامه دارد.

سبحانی از رزرو چهار هزار و 850 مسافر در این استان برای مقاصد مختلف به شیوه اینترنتی خبر داد.

وی اظهار داشت: مسافران نوروزی که متقاضی سفر با ناوگان اتوبوسی استان هستند با مراجعه به سایت مرکزی www.rmto.ir می‌توانند نسبت به پیش خرید بلیت در ایام نوروز اقدام کنند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان شمالی با بیان اینکه تمام آمادگی‌ها برای خدمات دهی به زائران و مسافران برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در استان فراهم شده است، گفت: اکیپ‌هایی نیز از سوی سازمان حمل و نقل و پایانه‌های استان برای استقرار در پایانه‌ها پیش بینی شده است.

انتهای پیام/و۳۰