نخستین نماز جمعه سال جدید توسط آیت‌الله استادی اقامه می‌شود
اجرای ویژه برنامه تحویل سال در حرم حضرت معصومه(س)

خبرگزاری فارس: مسئول اجرایی برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) از برگزاری ویژه برنامه تحویل سال در حرم مطهر حضرت معصومه(س) خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای ویژه برنامه تحویل سال در حرم حضرت معصومه(س)

حسن اسداللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) اظهار کرد: حجج اسلام سعیدی، اویسی و آیت‌الله توکل در روز 27 اسفند در سه نوبت به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

وی خاطرنشان کرد: حجج اسلام ظهیری، اویسی، عطاری، ماندگاری و میرشفیعی 28 و 29 اسفند در حرم حضرت معصومه(س) سخنرانی می‌کنند.

مسئول اجرایی برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) عنوان داشت: حجج اسلام میریزدی، قمی و جعفرپور از پنجم فروردین تا یازدهم فروردین پیش از نماز مغرب و عشا به ایراد سخنرانی در حرم حضرت معصومه(س) می‌پردازند.

وی یادآور شد: حجج اسلام صالحی خوانساری، سیدحسین حسینی، آیت‌الله استادی، مومنی، رفیعی و فرحزاد 12 تا 17 فروردین سال 91 پس از نماز مغرب و عشا سخنرانی می‌کنند.

اسداللهی با اشاره به برنامه‌های 12 تا 17 فروردین حرم حضرت معصومه(س) گفت: حجت‌الاسلام ذاکری پیش از ظهر در این ایام به بیان احکام پرداخته و حجت‌الاسلام جوشقانیان شنبه و یکشنبه، حجت‌الاسلام تکیه‌ای دوشنبه و سه شنبه و حجت‌الاسلام پنج‌تنیان چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه پیش از نماز مغرب و عشا در این ایام سخنرانی می‌کنند.

وی به برنامه‌های تحویل سال حرم حضرت معصومه(س) اشاره کرد و گفت: برنامه‌ها با قرائت قرآن و بیان احکام آغاز می‌شود و گروه همخوانی آوای وصال به اجرای سرود و سپس حجت‌الاسلام فرحزاد به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

مسئول اجرایی برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) خاطرنشان کرد: تولیت حرم حضرت معصومه(س) به مدت 10 دقیقه پیش از تحویل سال سخنرانی می‌کند و سپس دعای توسل قرائت شده و دعای تحویل سال از سوی حاج عباس حیدرزاده در حرم حضرت معصومه(س) قرائت می‌شود.

وی عنوان داشت: آیت‌الله استادی نماز ظهر نخستین جمعه سال جدید را اقامه کرده و حجت‌الاسلام فرحزاد پس از نماز مغرب و عشا سخنرانی می‌کند.

اسداللهی یادآور شد: نماز جمعه 17 فروردین به امامت آیت‌الله حسینی بوشهری اقامه شده و قرائت دعای کمیل از سوی مداح اهل بیت(ع) مهدی میرداماد، قرائت دعای ندبه از سوی حاج محمود کریمی، قرائت نیایش صبحگاهی از سوی حجت‌الاسلام جعفرپور و قرائت دعای جامعه کبیره از سوی حجت‌الاسلام شهیدی انجام می‌شود.

انتهای پیام/و۱۰