فرماندار دشتستان خبر داد:
اختصاص 81 میلیارد ریال به ورزش و فرهنگ دشتستان

خبرگزاری فارس: فرماندار دشتستان از اختصاص 81 میلیارد ریال به ورزش و فرهنگ دشتستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اختصاص 81 میلیارد ریال به ورزش و فرهنگ دشتستان

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، غلامحسین خسروی در نشست مسئولان دشتستان اظهار داشت: مسئولان ارشد استان بوشهر برای پیشرفت دشتستان همکاری بسیار مطلوبی داشته‌اند و شاهد افزایش چشمگیری در اعتبارات شهرستان هستیم.
وی افزود: تقسیم اعتبارات در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان نیز با دقت و وسواس انجام گرفت و به بخش‌ها و شهرها و روستاها بر اساس نیازها و پروژه‌ها، اعتبارات را تخصیص دادیم و امیدوار هستیم که مسئولان بتوانند در جذب اعتبارات اهتمام ورزند.
فرماندار دشتستان از رشد 16 درصدی اعتبارات عمرانی شهرستان دشتستان خبر داد و خاطرنشان کرد: از بخشداران و شهرداران و دهیاران انتظار داریم در عمران و آبادانی شهرستان بیش از گذشته تلاش کنند تا بتوانیم رضایت خاطر مردم را جلب کنیم.
خسروی تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی و روسای ادارات دشتستان، پیگیری مطلوبی داشتند و در تخصیص بودجه و اعتبارات دشتستان، دیدگاه‌های این عزیزان را مد نظر قرار دادیم و به جمع‌بندی و تقسیم اعتبارات اقدام کردیم.
فرماندار دشتستان از اختصاص 81 میلیارد ریال به ورزش و فرهنگ دشتستان خبر داد و اذعان داشت: بیش از 81 میلیارد و 700 میلیون ریال به حوزه ورزش و فرهنگ دشتستان اختصاص یافته که انتظار داریم گام بلندی در رشد ورزش و توسعه فرهنگی برداشته شود.
خسروی اضافه کرد: امسال تقسیم اعتبارات به نحوی است که اتفاقات بسیار خوبی در حوزه روستایی، بخش کشاورزی و مشکلات مربوط به آب کشاورزی و صندوق حمایت از کشاورزان و در بخش بازار فروش محصولات رقم خواهد خورد.
وی از مرتفع شدن مشکلات آب آشامیدنی در تمام روستاهای دشتستان خبر داد و گفت: امسال با پیش‌بینی اعتبار برای احداث 20 آب‌انبار، مشکل آب آشامیدنی همه روستاهای این شهرستان که امکان احداث شبکه آبرسانی برای آنها وجود ندارد، حل می‌شود.
فرماندار دشتستان ادامه داد: در سال جهاد اقتصادی باید از همه امکانات موجود به شکل مناسبی استفاده کنیم و همه مدیران و روسای ادارات و مسئولان بخش‌ها باید تلاش و فعالیت بیشتری از خود نشان دهند.
انتهای پیام/خ20